20190111

Po mnoha dnech se i na hrebenech Krkonos trochu vycasilo








 mohutne   prirustky snehu za minuly tyden vidime nejvyrazneji asi na Jizerce





Zasnezene smrky v Hornim Polubnem (jeden znich ma ulomeny vrsek po vichrici dne 29.10.2017) pozdne odpoledni zaber

 
Vecerni zabery, to uz zase chvilemi  snezilo i dole v podhuri




Hezke rano dnes je na Ceske Sibiri



Pohled na meteo situaci




Pohled na dnesni odpoledni a vecerni  srazky

Dvoračky Mapa stanice Dvoračky 111500.10.100.1004.90000000.3
Kořenov, JizerkaMapa stanice Kořenov, Jizerka85800000003.200000000.610.40.80.80.90.605.1
Bílý Potok, SmědavaMapa stanice Bílý Potok, Smědava8340.10.1000005.600000.1000.71.20.50.70.60.70.605.3
Bedřichov, Nová Louka Mapa stanice Bedřichov, Nová Louka 7800000.10003.90000000.30.91.80.71.10.80.506.2
BedřichovMapa stanice Bedřichov77700000004.50.1000000.20.81.70.61.10.80.50.806.6
Desná, SoušMapa stanice Desná, Souš7720.20.100.10.10.105.600000000.510.40.711.10.706
Vysoké nad JizerouMapa stanice Vysoké nad Jizerou6930.100.300001.20000000.10.20.60.40.20.30.30.402.9
HarrachovMapa stanice Harrachov67500.20.1000.106.700000000.10.30.20.10.10.10.101.4
Josefův DůlMapa stanice Josefův Důl590000.100003.6000000.40.10.81.50.60.90.70.70.806.6
RoprachticeMapa stanice Roprachtice5500.200.200001.80000000.10.30.70.70.50.30.50.403.9
StudenecMapa stanice Studenec53200000000.900000000.20.70.70.30.20.10.102.3
Jablonec nad NisouMapa stanice Jablonec nad Nisou4950.40.10000.102.40000000.10.51.30.40.40.60.30.504.7
Lomnice nad PopelkouMapa stanice Lomnice nad Popelkou4850.1000.10000.200000000.20.30.80.30.40.40.202.8
Nové Město pod SmrkemMapa stanice Nové Město pod Smrkem47300000002.200000.1000.50.60.30.30.20.20.502.7
HoleniceMapa stanice Holenice4320.10000000.500000000.50.50.80.40.60.50.503.9
KřižanyMapa stanice Křižany40500000004.60000000.20.610.50.30.60.40.404
LiberecMapa stanice Liberec39800000002.40000000.10.50.90.30.50.60.30.603.8
HejniceMapa stanice Hejnice39600000002.2000000.100.10.50.100.10.10.201.2
MařeniceMapa stanice Mařenice39500000003.4000000.10.20.90.20.10.20.10.20.302.3
SemilyMapa stanice Semily3700.10000000.600000000.30.50.80.50.50.40.303.4
Nový BorMapa stanice Nový Bor36500000001.7000000.10.40.60.10.20.30.30.30.602.9
Český Dub, ModlibohovMapa stanice Český Dub, Modlibohov35500000001.40000000.10.71.20.70.80.80.70.605.6
FrýdlantMapa stanice Frýdlant33900000002.700000000.20.20.200.10.10.201
Jablonné v PodještědíMapa stanice Jablonné v Podještědí32000000002.9000000.10.20.80.80.20.200.30.302.9
ChrastavaMapa stanice Chrastava31000000001.80000000.10.20.50.10.20.20.40.201.9
Stráž pod RalskemMapa stanice Stráž pod Ralskem31000000003.9000000.10.20.51.20.30.30.20.30.403.5

Bude se asi oteplovat


Bedřichov7775101
Rozmezí993156
Desná-Souš772592
Labská bouda1315
Dolní Dvůr87598
Luční bouda1413180
Pec pod Sněžkou816084
Sněžka1603194

Comments

Popular posts from this blog

Vrbatka v zimě roku 2019

Kozákov 201901/19/27/29

Požár na Labské louce